Marka

MINIMALIZM. PONADCZASOWA FORMA. RZEMIEŚLNICZE WYKONANIE.

Filozofia marki Craft Poland to tworzenie wiodących pod względem technicznym wyrobów przy zastosowaniu rzemieślniczych technik, to opracowywanie projektu produktu cechującego się ponadczasową formą i estetyką wykonania.

Stolarstwo

Nasza firma nawiązuje do tradycji stolarskich sięgających 1920 roku, a dzisiaj już trzecie pokolenie stolarzy pracuje dla naszych klientów, dzieląc się z nimi swoją pasją. Nad procesem prac ciesielsko – stolarskich czuwa technolog drewna.

Ślusarstwo

Dbałość o detale to nasza obsesja. Praca z metalem, łączenia oraz spawy są wykonywane ręcznie, pod okiem inżyniera metalurgi. Doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie indywidualnych metod obróbki i wykańczania metalu.

5 letnia gwarancja

Długa odpowiedzialność za produkt jest możliwa dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w obróbce, zastosowaniu autorskiej konstrukcji stabilizującej drewno oraz testom jakim poddajemy nasze wyroby.

Certyfikat

Każdy nasz wyrób otrzymuje indywidualny certyfikat, który potwierdza jego wykonanie wg wysokich standardów naszej marki oraz zapewnia pełną odpowiedzialność za dostarczone produkty.

Woody A

Stoły kolekcja Woody

Kolekcja stołów WOODY została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy szukają unikatowego mebla wykonanego ręcznie nie tylko w zakresie blatu z litego drewna, ale też w zakresie metalowej podstawy, która w naszych stołach również jest wykonana rzemieślniczo przy użyciu ręcznych narzędzi. Woody cechuje się prostą, aczkolwiek niepowtarzalną formą w detalach wykończenia.

Dostępne pliki 3D mebli

Ogród wertykalny

Realizujemy naturalne dekoracje roślinne w domach, mieszkaniach indywidualnych klientów oraz w biurach, hotelach czy kawiarniach klientów biznesowy. Możliwości aranżacyjne pionowych ogrodów wertykalnych są ogromne. A efekt zawsze budzi zachwyt!

dav

SZKLENIA ICON LOFT

Craft Poland oferuje ręcznie wykonywane metalowe ramy, kratownice wypełnione szkłem przeźroczystym, szkłem barwionych, lustrem czy lustrem z efektem postarzania. Zabudowa składa się z 3 elementów: ramy nośnej ( głównej konstrukcji ) montowanej do ścian czy sufitu, wypełnienia ( szkło, lustro ), które jest mocowane do ramy w każdym produkcie przy użyciu dwóch technik montażu, co znacznie podnosi bezpieczeństwo i trwałość łączenia, a trzeci element to stabilizujące wkłady szklane metalowe ramki licujące się z konstrukcją ramy nośnej. Elementy metalowe mogą zostać wykończone w wybranych przez klienta kolorach z palety RAL.

Cegła Ręcznie Formowana

Płytka powstaje poprzez odcięcie lica nowej cegły ręcznie formowanej, zachowując tym samym jej wygląd i właściwości. Craft Poland wyselekcjonował do swojej oferty cegły, które różnią się od siebie kolorystyką, ilością ryflowań czy wykwitami na ich powierzchni i tak powstała skatalogowana oferta 8-miu produktów do projektowania ścian: Mount Blanc, Everest, Red Block, Calx, Kanion, Classic, Modern i Kvarc, których próbniki i pokazowa ściana znajdują się w naszym salonie.

Sprawdź pełną ofertę

Piątka wartości CRAFT

W dzisiejszych czasach klienci mają wiele możliwości wyboru pośród producentów mebli, ale nie zawsze otrzymujemy opisaną jakość produktu, który kupujemy. Marka Craft Poland uwalnia meble od bylejakości i wyznacza wyższe standardy na rynku, kierując się autorską filozofią pięciu wartości.

Rzemiosło

Wyrób zrodzony z serca, poprzez dłonie człowieka. To nasza fundamentalna wartość, która odnosi się do idei naszego wyrobu – ręcznej obróbki drewna i ręcznej obróbki metalu. Prace prowadzone są przez wybranych rzemieślników stolarzy i ślusarzy, którzy tworzą wyrób z pasją i doświadczeniem.

Doświadczenie

Rzemieślnicy, inżynierowie, projektanci wzornictwa, menedżerowie i pracownicy techniczni – pracujemy w kompletnym zespole, którego referencje to wiele lat doświadczenia w produkcji, handlu czy logistyce.

Jakość

Jakość dla nas to nie tylko cechy wyrobu gotowego, ale również szacunek do dobrych materiałów oraz umiejętność zachowania najlepszych cech surowca. Produkcję mebla zaczynamy od wyboru materiału, nasz pracownik jeszcze w tartaku wybiera, ocenia i akceptuje tarcice.

Design

Liczą się dla nas rzeczy trwałe i dobrze wykończone w detalach, dlatego patrzymy na mebel jako na całościowy projekt. Tworzymy przedmioty użytkowe, więc dobry design dla nas to przede wszystkim funkcjonalność zamknięta w prostej, ponadczasowej formie. Rozwijamy tradycyjne rzemiosło i inspirujemy się otaczającą nas naturą.

Klient

Człowiek jest najważniejszą wartością dla nas, więc swojemu klientowi oferujemy taki produkt, jaki sami chcielibyśmy nabyć, obsługujemy klienta tak, jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni. Klient może liczyć na pakiet usług z naszej strony.

"25 lat temu zaczynałem pracę jako pomocnik w rodzinnej stolarni. Tam poznałem dobre praktyki w pracy z drewnem i uczyłem się warsztatu. Doświadczenie zbierałem w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj z dumą podpisuje się pod wyrobem, który wychodzi spod mojej ręki. Wierzę, że moja wiedza, umiejętności i chęć tworzenia umożliwiają mi wykonanie mebli najwyższej jakości, które od lat służą klientom w Polsce i na całym świecie."
Robert
Stolarz

Markę Craft Poland tworzymy wspólnie

Naszą siłą jest doświadczony zespół i łączący nas cel, jakim jest tworzenie najwyższej jakości produktów. Na blogu dzielimy się swoją wiedzą, obserwacjami i inspiracjami z naszego świata, przedstawiamy aktualne trendy i nasze produkty. Zapraszamy do lektury – Zespół Craft

Woody_Y na złoto

Witaj, w dzisiejszym wpisie przedstawimy jeden z naszych produktów, a mianowicie stół Woody_Y. Podstawa stołu to ręcznie wykonany stelaż, a połączone z sobą profile prostokątne są idealnie spasowane na łączeniach.                                               Podstawa świetnie prezentuje się w kolorach premium: … Czytaj dalej

Featured Post

Stół Octo w akcji – przykład naszej realizacji

Międzynarodowa korporacja z branży IT postanowiła przeprojektować swoje biuro w Krakowie. W centrum pomieszczenia miał stanąć długi, solidny stół – stół Octo. Przyjęliśmy zamówienie i szybko zabraliśmy się do pracy. Efekty możecie podziwiać na zdjęciach. Jesteśmy dumni z naszych stolarzy, … Czytaj dalej

Featured Post

Woody R – jakość zawarta w detalach.

W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości zakupu, ale nie zawsze otrzymujemy obiecaną jakość produktu, już o jego wieloletniej trwałości nie mówiąc, dlatego zanim dokonamy premiery nowego produktu w Craft Poland to wiele godzin z nim pracujemy, a Woody R był … Czytaj dalej

Featured Post

Jesteśmy polską marką, która połączyła rzemieślników związanych z branżą od lat 80. ubiegłego wieku.

Misja

Misją marki Craft jest dostarczanie na rynek światowy polskiego wyrobu wysokiej jakości wraz z pielęgnowaniem wielopokoleniowych tradycji rzemieślniczych w Polsce.

Wizja

Wierzymy, że żadna maszyna nie zastąpi serca, które nasz rzemieślnik wkłada w wykonanie naszego mebla, dlatego każdy produkt marki Craft Poland jest unikatowy i otrzymuje indywidualny certyfikat z numerem seryjnym i podpisem gwarancyjnym rzemieślników pracujących nad nim.

Działanie

W naszych działaniach koncentrujemy się na wartościach, które prezentujemy jako Piątkę Wartości Craft, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że otrzymują wyrób jednej z najlepszych marek obecnych na rynku.

Telefon

(+48) 578-570-068

Adres e-mail

biuro@craftpoland.pl

Showroom

Kraków, ul Zakopiańska 238

Craft Poland

Kraków, ul Zakopiańska 238

pon. - piątek: 8:00 - 16:00
sob., ndz.: zamknięte

error: Content is protected !!