Zielone ściany

Realizujemy naturalne dekoracje w domach, mieszkaniach indywidualnych klientów oraz w biurach, hotelach czy kawiarniach klientów biznesowych. Wykorzystujemy kwiaty, rośliny, porosty, mech czy korzenie do wykonania unikatowej kompozycji we wnętrzu, a naszą specjalnością są zielone ściany i roślinne kompozycje.
Panele z mchu są wykonywane pod indywidualnie zaprojektowany rozmiar czy też wzór.

Możliwości wykonania:
– ściany pokrytej mchem
– sufitu pokrytego mchem
– paneli ściennych
– logotypu
– obrazu
– rożnego rodzaju wypełnienia na ścianach

Dekorację z paneli z mchu mogą zostać wykorzystane zarówno w prywatnych wnętrzach jak i wnętrzach komercyjnych jak biura, restauracje, hotele, SPA.

CHROBOTEK RENIFEROWY

Chrobotek reniferowy, zwany także mchem islandzkim, to porost, występujący głównie w północnym obszarze Europy, na terenie gór i lasów. Jest zbierany ręcznie w okresie od maja do października. Wykorzystywany jest przez nas do tworzenia różnego rodzaju dekoracyjnych form oraz zielonych ścian. Dzięki swojej miękkiej, puszystej strukturze wprowadzi w każdym wnętrzu efekt naturalnego ogrodu.
Mech na ścianę – chrobotek reniferowy w szerokiej palecie kolorystycznej umożliwia tworzenie niezwykłych kompozycji.

Mech roślinny
Mech z roślinami stabilizowanymi

MECH LEŚNY

Mech leśny to jedyny w swoim rodzaju produkt, który może przyjmować różne formy. Przede wszystkim może występować w postaci paneli pokrytych w 100 % mchem poduszkowym – można go także łączyć z mchem płaskim w różnych proporcjach oraz dodać rośliny stabilizowane. Dzięki szerokiej różnorodności i możliwości łączenia materiałów możemy stworzyć niepowtarzalne kompozycje.

ekologia i design

Dlaczego zielone ściany zyskują na popularności?

100% EKOLOGICZNY DESIGN

0% POTRZEB ŚWIATŁA SŁONECZNEGO

0% POTRZEB NAWADNIANIA

0% POTRZEB PIELĘGNACJI (nie wymaga przycinania)

NATURALNY HIGROMETR

Rośliny potrzebują takiej samej wilgotności co człowiek. Dzięki tej właściwości są traktowane jako naturalny wskaźnik poziomu zdrowej wilgotności powietrza, która powinna wynosić 40 %.

AKUSTYKA

Mchy są produktami o wysokim poziomie absorbcji dźwięków. Pochłaniają dwa razy więcej dźwięku, niż inne materiały o tej samej grubości i wielkości.

BEZPIECZEŃSTWO

Rośliny są stabilizowane ekologicznymi substancjami, nie zawierają toksycznych związków chemicznych. Jako produkty zatrzymane w rozwoju, nie przeprowadzają procesu pylenia, oraz nie są przyjaznym środowiskiem dla pleśni i grzybów. Są w 100% bezpieczne dla alergików.

NATYCHMIASTOWY EFEKT ZIELONEJ ŚCIANY

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do współpracy
error: Content is protected !!