Stół Octo w akcji – przykład naszej realizacji

Międzynarodowa korporacja z branży IT postanowiła przeprojektować swoje biuro w Krakowie. W centrum pomieszczenia miał stanąć długi, solidny stół – stół Octo. Przyjęliśmy zamówienie i szybko zabraliśmy się do pracy. Efekty możecie podziwiać na zdjęciach. Jesteśmy dumni z naszych stolarzy, zwłaszcza że nie obyło się bez problemów po drodze! Na szczęście szybko udało nam się wybawić klienta z opałów!

Oto stół Octo zaprojektowany pod klienta, z podstawą z płaskowników:


Wyprodukowaliśmy stół OCTO o grubości blatu 8 cm w dębie. Blat został wykonany w jednym kawałku i ma wymiar 405 cm x 160 cm. Konstrukcja blatów z kolekcji OCTO jest oparta na ramowej budowie blatów, czyli jednej z najstarszych i sprawdzonych konstrukcji stolarskich, która jest dostępna w naszej ofercie właśnie w kolekcji OCTO.
Na życzenie klienta zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy blat o długości 400 cm i szerokości 160 cm. Problem pojawił się, kiedy klient zdecydował się samodzielnie zainstalować stół w swoim biurze.

Niestety, 250-kilogramowy blat podczas transportu został uszkodzony przez wrzynające się taśmy transportowe. Na szczęście szybko i sprawnie rozwiązaliśmy problem. Nasz serwis dokonał napraw wgnieceń blatu na miejscu: wyrównał, wyszlifował i wylakierował elementy uszkodzone. Klient nie był w stanie dokładnie wskazać naprawianych miejsc w blacie.

To po prostu dobrze wykonana robota! Życzymy naszemu klientowi wielu owocnych negocjacji przy nowym stole, których skutkiem będą nowe, obiecujące kontrakty. My natomiast wracamy do pracy, by wywołać uśmiech na twarzach kolejnych klientów.

Comments are closed.
error: Content is protected !!