Podłogi krzywoliniowe

Bolefloor to innowacyjne podłogi krzywoliniowe, występujące w 26 kolorach. Te modułowe deski podłogowe są zbliżone kształtem do naturalnego wzrostu drzewa. Z kolei deski z limitowanej edycji są wykonywane na indywidualne zamówienie i zawsze są niepowtarzalne. Podłogi Bolefloor mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, w różnych klasach jakości i w wielu rodzajach wykończeń. Podłogi Bolefloor to prestiżowy i ekskluzywny produkt, który jest montowany przez firmę Craft Poland w domach, apartamentach, hotelach SPA czy tarasach klientów.

W salonie Craft Poland w Krakowie przy ulicy Zaborskiej 1 znajduje się ekspozycja podłogi Bolefloor w wersji modułowej oraz w wersji wykonanej na indywidualne zamówienie pod wymiar pomieszczenia. Craft Poland jest autoryzowanym przedstawicielem marki Bolefloor oferującym doradztwo techniczne oraz montaż na terenie całego kraju.

Jeżeli szukasz ekskluzywnej podłogi dębowej to koniecznie odwiedź nasz salon, a zaprezentujemy unikatowy produkt w skali globalnej, dla wymagających klientów oczekujących, którzy chcą swój dom wyróżnić spośród innych.

Przykładowe realizacje

Dowiedz się więcej
error: Content is protected !!