Stacja robocza X3

W sercu stacji roboczej X3 znajduje się podstawa z dwoma prowadnicami, połączonymi płytą mocującą i blatem z dwiema płaszczyznami. Łącząc te elementy zgodnie z zasadą konstruktora, użytkownik może zmienić wysokość stanowiska pracy, wyregulować kąt blatu (0, -5 i -10 stopni) i zmienić położenie wyposażenia na płaszczyźnie.

System elementów złącznych oparty jest na zasadach PALS i RIS – referencyjnych technologiach do przenoszenia sprzętu bojowego, taktycznego i ładunkowego. Aby podłączyć nowy sprzęt, podłącz kabel zasilający lub odwrotnie, odłącz sprzęt, musisz usunąć łączniki i przenieść element do innego punktu montażowego. Podobnie jak zmiana położenia blatu, pozwala to „dostroić” stację do własnych potrzeb.

Podstawowym systemem elektrycznym jest blok z pięcioma punktami zasilania i jednym wejściem Ethernet ukrytym pod blatem stołu. Każdy kupujący może wybrać dla siebie zestaw elektryczny

X3 może być używany jako miejsce stojące, aby zmniejszyć obciążenie kręgosłupa z długiego pobytu w jednej pozycji – wystarczy zmienić wysokość i kąt blatu.

Charakterystyka

Materiał:
  • stal
Wymiary:
  • wysokość: 1325 mm
  • głębokość: 840 mm
  • szerokość: 1300 mm

Galeria

Zapraszamy do współpracy
error: Content is protected !!