Fotel wypoczynkowy Q1

Kiedyś wynalazca postanowił sprawdzić, co jeden człowiek może zrobić dla całej ludzkości. Przede wszystkim zastanawiał się, co powinno być domem przyszłości: jak sprawić, by był zwarty i mógł pomieścić wystarczającą liczbę mieszkańców. Tak powstała kopuła geodezyjna – rewolucyjna konstrukcja architektoniczna z lekkich materiałów, która jest w stanie wytrzymać ogromny nacisk.

Krzesło Q1 jest dedykacją dla twórcy kopuły geodezyjnej, Buckminstera Fullera, rewolucjonisty naukowego. Krzesło jest podobne do swojego stworzenia: jest w stanie wytrzymać duże obciążenia, pozostając jednocześnie wizualnie lekkie.

Podstawa krzesła wykonana jest ze stali, niezwykle trwałego i odpornego na zużycie materiału. Aby utrzymać ciepło, wnętrze krzesła jest tapicerowane filcową włókniną. Modułowy system montażu miękkich poduszek zapewnia dodatkową wygodę ich użytkowania i wymiany w razie potrzeby. Hollofayber jest stosowany jako wypełniacz. Jest to przyjazny dla środowiska materiał syntetyczny i jest w stanie zachować swój kształt w przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy.

Kulisty kształt krzesła zapewnia najbardziej wygodne i naturalne siedzenie dla człowieka. Wygląd sprawia, że ​​jest uniwersalny zarówno do wnętrz publicznych, jak i domowych.

Charakterystyka

Materiał:
  • stal, dębowa sklejka fornirowana
Wymiary:
  • długość: 2400 mm
  • szerokość: 1200 mm
  • wysokość: 765 mm
  • waga: 145 kg

Galeria

Zapraszamy do współpracy
error: Content is protected !!