Lampy

W naszej ofercie ujęte jest bardzo szerokie spektrum produktów do oświetlenia wnętrz – od żarówek typu Edison, przez lampy stojące wykonane ze starych części maszyn, czy lampy betonowe ręcznie składane, które starzeją się z upływem czasu, po ekskluzywne lampy wykonywane rzemieślniczo, które są inspirowane światowymi trendami we wzornictwie czy odzyskane z historycznych fabryk lampy, które zyskują drugie życie.

Lampy z krążków betonowych

Mieszanka betonu architektonicznego, która jest barwiona przy użyciu pigmentów na różne kolory, tak powstają krążki betonowe, które są ręcznie składane z metalowymi elementami w formę dizajnerskich lamp. Ciekawostka to fakt, że lampy z biegiem lat się „starzeją” tzn. występuje na elementach metalowych bardzo wolno postępujący proces korozji.

Kolorowe lampy przemysłowe

Suga to lampa przemysłowa, której dane jest drugie życie, a o tym jak może wyglądać decyduje sam klient. Na warsztat brane są poprzemysłowe lampy o średnicy około 50 cm, które są rozbierane na czynniki pierwsze, solidnie czyszczone, a niektóre z części wymieniane na nowe, w ten sposób otrzymujemy pół-produkt do dalszej pracy z klientem, który wybiera nie tylko z opcji malowania lampy, ale również nadania jej finalnego wyglądu przy użyciu szerokiej gamy technik jak pokrywanie betonem, szlifowania, pokrycia miedzią i wiele innych.

f0d68f24d9727a41d5f88683cf0a290b

Lampy z recyklingu

W naszej ofercie znajdziesz lampy z recyklingowanych części samochodowych, maszyn oraz innych elementów z odzysku, w tym lampy stołowe, podłogowe, wiszące oraz kinkiety. Produkty świetnie sprawdzają się w charakterystycznych projektach zarówno w mieszkaniach, jak i hotelach, barach oraz restauracjach, nadając im unikalny klimat i styl.

Lampy wykonane ręcznie ze szkła

Wykonywane z jednego z najstarszych surowców znanych człowiekowi jakim jest szkło. Organiczne kształty od przeźroczystych do czarno dymnych wersji szkła czy regularne szklane formy lamp, które są wykonywane ręcznie czynią każdą lampę jedyną i niepowtarzalną.

AVIA S-10421108-GRAFIT_1
1.

Lampy wykonane ręcznie z mosiądzu

Powstają od początku do końca w sposób manualny, bez wykorzystania zautomatyzowanych linii produkcyjnych, szczególną wagę przykładając do dbałości o każdy szczegół i najwyższą jakość  wykonywanych produktów.  Są to priorytety, które sprawiają, że wytworzone przedmioty będą pełnić swoją funkcję przez wiele lat.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?
error: Content is protected !!