Szklenia C-Wall

Craft Poland oferuje ręcznie wykonywane metalowe ramy, kratownice wypełnione szkłem przeźroczystym, szkłem barwionych, lustrem czy lustrem z efektem postarzania. Zabudowa składa się z 3 elementów: ramy nośnej ( głównej konstrukcji ) montowanej do ścian czy sufitu, wypełnienia ( szkło, lustro ), które jest mocowane do ramy w każdym produkcie przy użyciu dwóch technik montażu, co znacznie podnosi bezpieczeństwo i trwałość łączenia, a trzeci element to stabilizujące wkłady szklane metalowe ramki licujące się z konstrukcją ramy nośnej. Elementy metalowe mogą zostać wykończone w wybranych przez klienta kolorach z palety RAL.

Nasz produkt został zaprojektowany w szerokim gronie specjalistów: inżynier metalurgii, technolog szkła i projektant wzorów przemysłowych, tak aby produkt po pierwsze był trwały i bezpieczny, ale również spełniał wymogi estetyczne i wzornicze klientów, projektantów wnętrz.

Craft Poland oferuje montaż swoich produktów, co jest równie ważnym, jak nie najważniejszym etapem realizacji zamówienia dla klienta, ponieważ dobrze zamontowana ścianka zachowa walory dobrze wykonanego produktu, a nieprawidłowy montaż może zniszczyć najbardziej dopracowaną ściankę szklaną.

Przykładowe realizacje

Dowiedz się więcej
error: Content is protected !!